Страхування

Для поїздок за кордон одним із необхідних документів є туристична страховка. Дуже часто туристи не знають, яка саме страховка їм потрібна і як нею користуватися.

Компанія SATOUR надає туристичне страхування для поїздок за кордон або Україною, в т. ч. до країн Шенгену та США, приватних чи ділових поїздок, пляжного, гірськолижного відпочинку, будь-яких інших ваших подорожей.

Комплексне страхування подорожуючих за кордоном

Страхування подорожуючих за кордоном забезпечує Ваш комплексний особистий та майновий страховий захист під час поїздок за межі України.

Страховий поліс включає обов'язкові для подорожуючих види страхування, згідно із Законом України «Про туризм», а також інші види страхування, на Ваш вибір, які допоможуть уникнути додаткових витрат та фінансових втрат у непередбачених ситуаціях до, під час та після Ваших подорожей.

Страховий поліс для тих, хто виїжджає за кордон, також є одним із документів, необхідних для отримання візи до багатьох країн світу.

Ваш поліс комплексного страхування може включати різні комбінації наступних видів страхування:

Страхування медичних витрат —дозволить Вам отримати медичну допомогу за кордоном, у разі раптового захворювання чи нещасного випадку.

При оформленні страхового поліса зверніть увагу на розмір страхової суми. Для поїздок до країн Євросоюзу рекомендована сума страхування медичних витрат - не менше 30 000 EUR на кожного Застрахованого. Для подорожей екзотичними напрямками, таким як Таїланд, Індія (Гоа), а також при поїздках до країн значно віддалені від України, острівні держави та країни, наприклад, Мальдіви, Карибські острови, а також в ОАЕ, Японію, Австралію, країни Північної та Південної Америки рекомендуємо використовувати страхову суму не менше 50 000 EUR/USD.

Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь у аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах або займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу у такому разі буде застосовано надбавку.

Зверніть увагу, що ймовірність настання раптових проблем зі здоров'ям під час подорожей завжди вища для людей похилого віку, тому при страхуванні туристів від 65 до 80 років до страхового тарифу також буде застосована надбавка.

Страхування від нещасних випадків дозволить отримати грошову виплату, якщо внаслідок нещасного випадку, що трапився під час подорожі, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

Зверніть увагу, розмір виплати визначається у % від страхової суми, тому чим вище страхова сума, тим більшу грошову виплату Ви зможете отримати.

Страхування громадянської відповідальності — передбачає цивілізований вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків у разі, якщо Ви з необережності завдали шкоди майну чи здоров'ю третіх осіб.

Так, при заняттях активним відпочинком, наприклад, катанні на лижах, велика ймовірність потрапити в ситуацію (зіткнення, падіння), яка спричинить травму або псування майна третіх осіб, в.т.ч. орендований спортивний інвентар. Пред'явлення фінансової претензії у випадках - звичайна практика, особливо у країнах Західної Європи. Дане страхове покриття дозволить Вам отримати юридичну правову допомогу для захисту своїх інтересів за кордоном.

Страхування багажу — забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитків, заподіяних багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також внаслідок багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (скасування поїздки) — страхування фінансових ризиків, пов'язаних з відмовою від поїздки або перериванням туристичної поїздки, дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися в поїздку або дострокового переривання туристичної поїздки.

Причини скасування поїздки можуть бути різні, наприклад, відмова консульських служб у в'їзній візі, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном та інше.